Reference

Reference

 

Dana J. 45let Morava

Po užívání vody s X2O se mě zlepšil spánek,dřív jsem se v noci vzbudila a už jsem neusnula.Dnes když se probudím třeba na toaletu,potom bez větších problémů usnu,což dřív neexistovalo.Cítím mnohem více energie a nejsem tolik unavená.Za měsíc jsem zhubla 3kg.a to jsem nezměnila jídelníček nebo se nějak jinak omezovala.Také se mě zlepšilo vyprazdňování.Když mám oteklé oči,použiji namočené použité sáčky s korálem a to funguje na 100%. Nikdy jsem nepila samotnou čistou vodu,ale voda s X2O je taková jiná,dobrá řekla bych až „ KULATÁ „.pije se skoro sama a nebolí v žaludku.Kdež to obyčejná balená voda je taková „ OSTRÁ „.